(095) 858-27-72
(095) 143-18-58
Написати нам
м. Біла Церква, вул.
Карта проїзду

Скляні двері (міжкімнатні)

 

межкомнатные двери из стекла

Компанія "СклоProff" виконує виготовлення
міжкімнатних скляних дверей за індивідуальними замовленнями. 


Переваги скляних дверей:
 

 • Вигідна ціна
   
 • Довговічність
   
 • Зручність у догляді
   
 • Візуальне збільшення простору
   
 • Стійкість до вологи
   
 • Різноманітність форм і дизайну поверхні

 

Хочете зробити замовлення
або потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
(095) 858-27-72
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

Приклади наших робіт:


двери стеклянные межкомнатные фотостеклянные двери межкомнатные ценастеклянные двери раздвижные межкомнатныекупить стеклянные межкомнатные двери	раздвижные стеклянные двери межкомнатные фотораздвижные межкомнатные стеклянные двери ценараспашные стеклянные двери межкомнатныестеклянные распашные дверирозсувні скляні двері міжкімнатні фото

 

Якщо у Вас виникла ідея зробити інтер'єр своєї квартири неповторним і виключним, то у Вас є хороший шанс це втілити в реальність, використавши в інтер'єрі скляні міжкімнатні двері, ціна яких Вас не обтяжить. 

На сьогоднішній день, все частіше ми стикаємося з тим, що те, що перевірено роками – втрачає свою актуальність і особливість. Це стосується і дерева, вироби з якого до недавнього часу широко використовувалися дизайнерами інтер'єрів. Але, як показав досвід,  дерево не настільки міцне, унікальне, як цього б хотілося. Крім цього, таке привабливе дерево спочатку використання, зовсім не відповідає його зовнішньому вигляду в процесі експлуатації. Гниття, втрата зовнішнього привабливого вигляду, стирання кутів і поверхні, механічні пошкодження і розсихання, поява тріщин - всього цього можна уникнути, грамотно підійшовши до вибору матеріалу міжкімнатних дверей. І краще матеріалу для їх виготовлення, ніж надміцне скло - не знайти.


Ціна міжкімнатних дверей зі скла
 

Такий вид дверей досить вигідно виділяє потрібні акценти у відведеному просторі і має оригінальний естетичний вигляд. Крім цього, виготовлення скляних міжкімнатних дверей стало новою модною хвилею в дизайнерських рішеннях. І все частіше ми стикаємося з незвичайними варіантами дверей, коли робляться скляні двері на замовлення, індивідуально вигідно виділяючи оформлення приміщення.

Альтернативою може бути також всілякі шторки, перегородки, арки і жалюзі. Але, це так само несе певні особливості, які не всіх влаштовують, наприклад – звукоізоляція, тепловтрата і т. п. Виготовлення скляних міжкімнатних дверей передбачає дотримання абсолютної екологічності, використання загартованого надміцного скла. При цьому такі двері не тільки мають привабливий вигляд, але і практичність у використанні, виходячи з легкості їх очищення звичайними засобами для скла. Вартість такого задоволення ані трохи не перевищує свою функціональність. Крім цього, якщо потрібно розширити простір, візуально збільшити приміщення, зробити світліше і яскравіше кімнату, то тут і стануть оригінальним рішенням – міжкімнатні двері з скла. Замовити будь-який розмір, незвичайний візерунок, авторську напис або оригінальне колірне сполучення – це все можливо і здійснимо.
 

двері скляніНайкраще, це зробити двері міжкімнатні зі скла під замовлення, що враховує всі оригінальні і нестандартні ідеї. Крім цього, такі двері завжди доповнять будь-який інтер'єр. Скляні двері на замовлення завжди будуть прикрасою Вашого будинку, офісу або квартири. Адже, навіть найнеймовірніші бачення свого клієнта наша компанія готова реалізувати! Гнучка ціна наших виробів Вас порадує, так як індивідуальний підхід до кожного клієнта – це правило нашої компанії! Пропонуємо Вам доповнити затишок і оригінальність у Вашому будинку нашими ексклюзивними виробами. Міжкімнатні двері зі скла замовити можна у нас на сайті компанії "СклоProff".

Скляні двері на замовлення – це гарантія ексклюзивності, практичності і творчого підходу до оформлення Вашого комфорту!

 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: