(095) 858-27-72
(095) 143-18-58
Написати нам
м. Біла Церква, вул.
Карта проїзду

Виготовлення скляних фартухів і дзеркал

 

Компанія "СклоProff" виконує виготовлення
дзеркал і фартухів зі скла за індивідуальними замовленнями. 


Переваги фартухів зі скла:
 

 • Вигідна ціна
   
 • Довговічність
   
 • Зручність у догляді
   
 • Швидкий монтаж
   
 • Стійкість до вологи
   
 • Різноманітність форм і дизайну поверхні

 

Хочете зробити замовлення
або потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
(095) 858-27-72
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

Приклади наших робіт:


 
На сьогоднішній день кухонний фартух є практично невід'ємним елементом абсолютно будь-якого інтер'єру кухні. Його сміливо можна іменувати практично незамінним елементом і атрибутом. Слід знати, що для звичайної господині, кухня є неодмінно тим місцем, яке часто піддається забрудненню. Для її надійного захисту неодмінно   вимагається   скляний фартух. І до того ж досить просто фартух з скла замовити. Наша компанія вже протягом довгих років активно надає послуги з виготовлення фартухів зі скла абсолютно на будь-який смак і колір. Фартук зі скла замовити можна за цілком доступними цінами. Дзеркало на замовлення - ідеальний варіант!
 

Виготовлення дзеркал на замовлення


Дзеркало на замовлення - це оригінальне і правильне рішення. Кухонний фартух охоплює територію від усіх навісних шаф і аж до шаф внизу, а це означає, що він є захисним елементом від різного роду негативних термічних впливів ззовні. Це дуже актуально для такого місця як кухня, де дуже часто зводиться брут. Фартук із загартованого скла зовні неймовірно привабливий, на ньому дуже часто використовуються різні декоративні елементи у вигляді різноманітних квітів, візерунків. Це, безсумнівно, дає невимовний естетичний ефект, плюс до всього дає унікальну можливість візуально розширити межі кухні. Дзеркало під замовлення - завжди престижно. 

 

Виготовлення скляних фартухів
 

Не варто сумніватися, що це важливий елемент кухонний фартух скло. Ціна на виріб неодмінно вас дуже приємно здивує. Його активно використовують в тих місцях, де є оголення стіни.
 

Виготовлення скляних фартухів - це кращий спосіб для ретельної прикраси всієї так званої робочої зони на території кухні. Також виготовлення дзеркал на замовлення - це сучасне і обдумане рішення у всі часи. Вартість на покупку такого виробу неймовірно здивує вас. Це неперевершене і оригінальне рішення для кухні абсолютно будь-якого інтер'єру та дизайну. За роки роботи ми здобули велику кількість постійних і задоволених клієнтів, які з превеликою радістю звертаються до нас знову і знову. Працюйте з професіоналами свого напрямку і будьте щасливі! 
 

 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: