(095) 858-27-72
(095) 143-18-58
Написати нам
м. Біла Церква, вул.
Карта проїзду

Cкляні перегородки

 

Компанія "СклоProff" виконує виготовлення 
скляних перегородок за індивідуальними замовленнями. 


Переваги скляних перегородок:
 

 • Вигідна ціна
   
 • Довговічність
   
 • Зручність у догляді
   
 • Зорове збільшення простору
   
 • Стійкість до вологи
   
 • Гарна шумоізоляція

 

Хочете зробити замовлення
або потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
(095) 858-27-72
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

Приклади наших робіт:


 

Сьогодні все частіше стали застосовувати скляні перегородки в Києві, ціна яких достатньо доступна. Вони не захаращують приміщення, візуально розширюючи його. Такі перегородки відмінно пропускають сонячне світло, не обтяжують простір, надають інтер'єру легкість і оригінальність. 

Особливо широке застосування скляна перегородка на замовлення отримала в офісах, магазинах, у торговельних і промислових приміщеннях. Такі конструкції використовуються для розділення приміщень на невеликі зони, перетворюючи їх на холи, кімнати і зали. Якщо на скло нанести декоративний малюнок, то така скляна перегородка на замовлення просто перетворюється на справжній витвір мистецтва. Її прозоре, легке, повітряне скло наповнить приміщення світлом.


Унікальні скляні конструкції на замовлення
 

Виготовлення перегородок зі скла (Київ) з кожним днем користується все більшою популярністю. Досить затребуваними сьогодні стали прямі і радіусні моделі. Установка таких виробів у виробничих приміщеннях дозволяє створити значно більше число робочих місць, не встановлюючи при цьому додаткового освітлення. Також вони допомагають розширювати або зменшувати простір робочого місця. У житлових приміщеннях скляні перегородки на замовлення в Києві можна використовувати для створення додаткових кімнат. Особливо це актуально для дитячої кімнати, так як дитина буде перебувати під постійним наглядом.

Більший інтерес отримало виготовлення перегородок зі скла для офісних приміщень. Їх ключова особливість полягає в тому, що тут використовується додатково алюмінієвий каркас, який прикріплюється до скла спеціальними зажимами. Конструкції такого виду створюють видимість скляної стіни. Вони характеризуються високою міцністю, абсолютною надійністю.
 

Перегородки під замовлення
 

Такі скляні перегородки, вартість яких буде доступна, ви легко можете замовити в нашій фірмі. Вибрати необхідну конструкцію вам допоможе наш сайт. Тут можна ознайомитися з усім розмаїттям пропонованої продукції.

Так само можна зробити замовлення індивідуально. Конструкції можуть бути різних розмірів, конфігурацій, із застосуванням вишуканого декоративного скла. Наші майстри допоможуть зробити бажання реальними.

 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: